— Kat Highton

Kilka słów
o mnie

Pomogę Ci płynnie i pewnie mówić po angielsku w 3-6 miesięcy bez względu na to z jakiego poziomu rozpoczynasz naukę.

Nauczę Cię mówić po angielsku ze swobodą i płynnością
o jakiej marzysz. Zapomnisz o żmudnych ćwiczeniach, nauce słówek na pamięć bez efektu i gramatyce, która sprawdza się w testach ale wcale nie przekład się na Twoją umiejętność komunikacji. Zaczniesz mówić od pierwszej chwili nauki, w przeciągu 2 tygodni już sam będziesz tworzyć poprawne zdania i wypowiedzi w języku angielskim, a za maksymalnie 6 miesięcy będziesz swobodnie się komunikować w każdej sytuacji z poczuciem spokoju i pewności siebie.

O MNIE

Katarzyna Highton

Uwierz mi nauczę Cię mówić po angielsku w 3 do 6 miesięcy.

Od 20 lat uczę swobodnej komunikacji w tym języku, a na swoim koncie mam ponad 12 000 przepracowanych godzin. Ukończyłam studia magisterskie na Leicester University w Wielkiej Brytanii. Posiadam Certyfikat CTESOL (Certificate in The Teaching of English To Speakers of Other Languages) z St. George’s International w Londynie. Jestem również praktykiem NLP i Coachem ACC ICF. Prowadzę grupowe i indywidualne kursy języka angielskiego online. Moimi klientami się osoby Polski, Norwegii, Szkocji, Szwecji, Nowej Zelandii, Islandii i wielu, wielu różnych miejsc na świcie. Dobrze znać język angielski.

Brzmi jak magia?

Czarować nie potrafię ale...

… ale wiem doskonale jak przeprowadzić Cię przez proces nauki w błyskawicznym tempie, stosując moją wypracowana i sprawdzoną metodę, używając technik, które przynoszą efekty już po pierwszym zastosowaniu i zostają z Tobą na zawsze.

Dlaczego pomimo nauki wciąż nie mówisz po angielsku?

Praca nad słownictwem, gramatyką i rozmówki to tylko 5% faktycznej umiejętności na której Tobie zależy. 

 

Nauka komunikacji w języku angielskim w tak krótkim czasie (3-6 miesięcy) wymaga zupełnie innego podejścia niż to co oferują obecnie szkoły i kursy językowe.

Większość problemów to:

Opinia o kursie Jarek

Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego i będziesz szedł drogą, którą wskaże Ci Kasia, jestem pewien, że (po kursie) będziesz mógł się swobodnie komunikować.

Jarek

uczestnik kursu

Scroll to Top